F.H.U. "ŚLEDŹ" jest firmą rodzinną, gdzie początki swej działalności zapoczątkował Czesław w trudnych czasach lat 80' - dysponując jedynie koparką kołową WARYŃSKI KS 251 i gąsienicowa KM 251 WK. Z biegiem czasu dzięki właściwemu funkcjonowaniu firmy, sprawnej organizacji oraz ciężkiej i wytężonej pracy firma sukcesywnie rozwijała się. Końcem lat 90' do firmy dołączyli dwaj synowie - wnosząc dodatkowe siły, nowe pomysły i sposoby rozwoju kapitału rodzinnego. Poprzez bezpośredni udział w pracy, zarządzania jak i decydowanie o najważniejszych inwestycjach stworzyliśmy większe możliwości świadczonych przez nas usług. Szybko zwiększyliśmy stan sprzętu, maszyn budowlanych i samochodów transportowych. Lata doświadczeń, konsekwencja i solidność pozwoliły nam pozyskać stałych kontrahentów. Rozwój firmy jak również wysoka jakość oferowanych usług sprawił iż zyskaliśmy mocną pozycję w swojej branży głównie na terenie Podhala.

Celem naszej firmy jest pełna satysfakcja oraz zadowolenie klienta, dlatego ciągle odnawiamy i zwiększamy ilość maszyn, jak również podnosimy standard wykonywanych usług.

Na dzień dzisiejszy nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem oraz doświadczoną i rzetelną załogą przygotowaną do pracy w trudnych i ciężkich warunkach. Solidna praca poparta wiedzą techniczną pozwala na świadczenie usług nieobciążonych dodatkowymi kosztami.


 
hosting: Zakopane Online   |     C ...iNFO 2007